Kārtridžs Canon NPG-7 Melns
  • Kārtridžs Canon NPG-7 Melns
  • Kārtridžs Canon NPG-7 Melns

Kārtridžs Canon NPG-7 Melns

15,38 €
Daudzums

Apjoma atlaides

Daudzums Vienības cena Jūsu ietaupījums
2 14,46 € Līdz 1,85 €
3 13,69 € Līdz 5,08 €
4 12,92 € Līdz 9,84 €

Kārtridžs Canon NPG-7 Melns. Augstas kvalitātes alternatīvais printera kārtridžs, kurš nodrošinās labu drukas kvalitāti visā tā kalpošanas laikā. Visi mūsu alternatīvie printeru kārtridži ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem un tie ir līdzvērtīgi to oriģināliem. Katrs kārtridžs ir pārbaudīts, testēts un sertificēts atbilstoši ISO 9001 un ISO 14001 standartiem.

Izdrukas apjoms: 10000 lapas

Visi mūsu printeru kārtridži, tāpat arī šis kārtridžs Canon NPG-7, samazinās katras izdrukas izmaksas, jo tas ir izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem un vienmēr nodrošinās stabilu ikdienas darbu ar jūsu Canon printeri.

Kārtridžs Canon NPG-7 Melns

Paaugstiniet savu produktivitāti neietekmējot drukāšanas kvalitāti un, tai pat laikā, ietaupiet līdzekļus ar alternatīvo lāzera printera kārtridžu Canon NPG-7 / Canon NPG-7. Izdrukas apjoms ar pilnībā aizpildītu teksta masīvu ir 10000 lapas.

Alternatīvais Kārtridžs Canon NPG-7 Melns ir uzticams un izdevīgs pirkums. Tas ir paredzēts vienmērīgai un nepārtrauktai drukāšanai uz standarta biroja papīra un ir kā laba alternatīva oriģinālajam Canon NPG-7 kārtridžam.

Alternatīvais kārtridžs Canon NPG-7 samazinās katras izdrukas izmaksas un, tā kā tas izgatavots no augstas kvalitātes materiāliem, tas nodrošinās vienmēr stabilu ikdienas darbu ar jūsu Canon printeri.

Mūsu alternatīvie kārtridži un cilindra bloki, kā arī šis alternatīvais Kārtridžs Canon NPG-7 Melns tiek ražots no videi draudzīgiem materiāliem, kuri ir viegli pārstrādājami un izmantojami atkārtotos ražošanas procesos.

Printeru Kārtridži - Kārtridžu E-veikals augstu novērtē klientu sniegtās atsauksmes un ņem vērā uzkrāto pieredzi, lai nodrošinātu saviem klientiem augstas kvalitātes Canon printeru kārtridžus un cilindra blokus.

PK00089
100 vienības:

Datu lapa

Kārtridža modelis
NPG-7
Kategorija
Kārtridžs
Krāsa
Melna (K)
Printera tips
Melnbalts
Izdrukas apjoms* (lapas)
10000
Printera modelis
NP6025
Printera modelis
NP6030
Printera modelis
NP6330

Specifiskas atsauces

Komentāri (0)