Printeru-Kartridzi.lv preču saņemšanas un piegādes nosacījumi

Interneta veikals Printeru-Kartridzi.lv padara iepirkšanos vienkāršu un ērtu - izdari pasūtījumu, izvēlies vēlamo piegādes un apmaksas veidu saņem savu jauno pirkumu maksimāli ātri. Zemāk Tu vari iepazīties ar preču piegādes veidiem un redzēt cik tas Tev maksās. Kad pasūtījumu būsi veicis - mēs Tevi informēsim e-pastā par tālāko Tava pasūtījuma gaitu līdz pat brīdim, kad būsi to saņēmis.

Preču saņemšana veikalā:

Preču saņemšana veikalā ir bezmaksas. Darba laiki un kontakti.

Ja esat izvēlējies preci (-es) saņemt veikalā, prece (-es) tiks piegādāta 1-4 darba dienu laikā (ja prece ir pieejama) kopš pasūtījuma veikšanas. Par to mēs jums paziņosim pa e-pastu vai telefoniski. Lūdzam izņemt savu pasūtījumu 7 dienu laikā. Pēc šī laika beigas pasūtījums tiks atcelts, un pasūtītās preces tiks nosūtītas atpakaļ uz noliktavu.

Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram. Ja jūsu pasūtījumu saņems cita persona, noformējot pasūtījumu norādiet viņu kā saņēmēju. Un ja pircējs ir juridiska persona, līdzi jābūt pilnvarai.

Preču piegāde uz pakomatiem:

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz pakomatiem Omniva vai DPD, tās tiks piegādātas 1-4 darba dienu laikā (ja prece ir pieejama). 

Pasūtījuma piegāde uz Omniva pakomatu ir iespējama tikai tad, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (39 x 38 x 64) un svaru (līdz 30 kg). 

Pasūtījuma piegādi uz DPD pakomatu var pasūtīt, ja preces nepārsniedz noteiktos sūtījuma izmērus (61 x 44 x 37 cm) un svaru (līdz 20 kg).

Pakalpojuma izmaksas var atšķirties no pakalpojumu sniedzēja:

  • Saņemt birojā Printeru-Kartridzi.lv – bezmaksas;
  • DPD pakomats – 3,63 EUR;
  • Omniva pakomats – 3,88 EUR;
  • Printeru kārtridži piegāde Rīgā (darba dienās) – 5,00 EUR;
  • DPD kurjers līdz 5 kg – 4,60 EUR;
  • Venipak kurjers līdz 5 kg – 4,26 EUR.

Preču piegāde uz mājām:

Ja esat izvēlējies preču piegādi uz mājām, jūsu pasūtījumu piegādāsim 1-4 darba dienu laikā (ja prece ir pieejama). Kurjeri piegādā pasūtījumus pa iepriekš izplānotu maršrutu, tāpēc nav iespējams izvēlēties precīzu piegādes laiku. Jūs varat izvēlēties tikai vēlamo piegādes laika intervālu. 

Preču piegāde Rīgā un Rīgas rajonos tiek nodrošināta darba dienās no 8:00 līdz 22:00. Citās pilsētās – no 8:00 līdz 18:00.

Izkraušanas pakalpojums:

Ja sūtījuma kopējais svars ir līdz 30 kg, kurjers to izkraus un ienesīs pirmajā drošajā vietā telpā (pa dzīvokļa, mājas vai garāžas durvīm, bet nenēsās sūtījumu pa istabām vai pagalmu). Tādā gadījumā papildu kraušanas darbu pakalpojumus nav nepieciešams pasūtīt. 

Gadījumā, ja sūtījuma svars ir no 30 līdz 80 kg, iesakām pasūtīt izkraušanas pakalpojumu par 20,00 EUR. Izkraušanas pakalpojumu veic divi kurjeri krāvēji. 

Kraušanas darbu pakalpojums tiek nodrošināts tikai Rīgā un Rīgas rajonos.

Ja kopējais pasūtījuma svars pārsniedz 80 kg, tad kraušanas darbu pakalpojums netiek sniegts.